Лист

Жінка виявила у стінах будинку листи з цікавим змістом – про що у них йшлося (фото)

Shutterstock

Вона мешкає у цій будівлі вже 12 років, але не знала про її таємницю

Жінка під час ремонту будинку виявила у стінах любовні листи, які тепер активно читає задля певної цілі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

За словами авторки історії, вона відкрила вентиляційну порожнину у стіні, де помітила любовні листи, перев'язані мотузкою. Судячи зі змісту, їх написала молода жінка своєму коханому. Цікаво, що вона мешкає у цьому будинку вже 12 років, але навіть не підозрювала про існування цих схованих листів.

"Насправді я не знаю точної дати написання листів. Усі вони не датовані днем і часом, що сумно", – поділилася вона.

Судячи з мови, використаної в листах, вона припускає, що їх написали 1950-х роках. Одночасно з цим скорописний почерк вказує, що їх могли написати у 1980-х роках. Так чи інакше, жінка надалі їх читатиме, щоб більше дізнатися про стосунки закоханих, як склалося їхнє життя і так далі.

Лист
Лист
Фото: r/mildlyinteresting / Reddit

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка прожила у будинку 46 років і знайшла у стіні схованку з моторошним предметом всередині.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНІ СВЯТА: як традиційно святкували в різних регіонах України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ