комунальник з Британії випадково знайшов 50-річні таємничі листи у кролячій норі

"Це мене спантеличило": комунальник з Британії випадково знайшов 50-річні таємні листи у кролячій норі – фото

BBC

"Їх поклали туди... Нічого скандального у них не було, звичайні листи"

У Британії 39-річний працівник комунальної служби і провідний газовий інженер з Вудбріджа (графство Саффолк) на ім'я Шон Кеннеді зробив справжнє відкриття. Він знайшов у кролячій норі пачку листів, яким майже 50 років, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Три листи були виявлені на дні кролячої нори на узбіччі у невеликому містечку Хейлз, у графстві Норфолк, що неподалік Лондона. Рукописні конверти датовані 1976 і 1982 роками, а отже мали бути надіслані 47 і 41 рік тому відповідно із Кембриджшира і Кента. Відправителькою є міс Джейн з Йорка.

"Я виявив дивні кумедні речі, але більшість із них – нісенітниця. Це мене збило з пантелику. Я побачив один із рукописних листів зверху, взяв його, а під ним було ще два", – пояснив 39-річний газовий інженер із Вудбріджа.

Шон Кеннеді сподівається знайти власника листів, хоча й сумнівається, що авторка і одержувачі проживають за вказаними адресами. Листи були написані в Дуллінгемі неподалік Ньюмаркета, а потім у Фріттендені, неподалік Танбрідж-Веллс у Кенті. На листах є марки першого класу вартістю 6,5 пенні. 

"Я буду щасливий передати їх... це таємниця, яка на даний момент не вирішена", – сказав Кеннеді.

У чоловіка виникли питання з приводу того, що листи, які мали бути надіслані з Дуллінгема та Фріттендена "були знайдені в кролячій норі в Хейлсі". Разом із цим чоловік припустив, що листи були сховані у кролячій норі людиною, а не твариною:

"Якби це була тварина, яка помістила їх туди, вони були б розкиданими – ці три листи були разом. Їх поклали туди... Нічого скандального у них не було, звичайні листи", – зазначив Кеннеді.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли загублене місто майя посеред тропічних лісів.

Дивіться також відео 5 каналу: Дрони під Москвою – ЗНОВУ. -4,000 русскіх танків! п*тін ниє через КОНТРНАСТУП. 483 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ