Телебачення в Україні

Скільки українців довіряють телемарафону – соцопитування

Shutterstock

Серед респондентів є запит на "переосмислення функціонування телемарафону"

Серед населення України фіксується зниження довіри до телемарафону "Єдині новини". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Згідно з результатами опитування, з 69% до 48% зменшилася частка людей, яка йому довіряє. Натомість з 12% до 39% збільшилася кількість тих, хто йому не довіряє.

За словами виконавчого директора КМІС Антона Грушецького, ця тенденція вказує на запит українців на "переосмислення функціонування телемарафону".

Окрім цього, у період з травня 2022 року по жовтень 2023 року з 68% до 60% стало менше респондентів, які думають, що справи у нашій країні йдуть у правильному напрямку. Також частина людей, які кажуть про безумовно правильний напрямок, впала із 32% до 17%, а ті, хто вважає, що напрямок неправильний – збільшилася із 16% до 29%.

Соціологи зазначили, що серед інституцій українці безумовно довіряють ЗСУ та волонтерам – 94% довіри до військових і 87% до волонтерів.

Раніше опитування показало, що українці проти виборів під час війни й онлайн-голосування.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗДИЧАВІЛИ ЗОВСІМ! Знову виглядають біолабораторії в Україні. Новий фейк російської пропаганди

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ