Виставка

У Києві відкрили безкоштовну виставку артоб'єктів, які створені з уламків зброї та техніки – фото

War Artists Union

"Мистецтво може перетворювати знаряддя вбивства на символи відродження"

У Києві з'явилася виставка артоб'єктів, створених з уламків зброї та техніки, які були зібрані волонтерами у постраждалих від масованих обстрілів містах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Village.

Виставку проводять в експопросторі БЦ City Zen Park (вулиця Сумська, 1) з середи по неділю з 15:00-19:00. Вона триватиме на постійній основі, а вхід до неї безкоштовний.

"Проєкт War Artists Union покликаний нагадати, що мистецтво може перетворювати знаряддя вбивства на символи відродження", – розповіли автори проєкту.

Експозиція передбачає понад 20 артоб'єктів. Зокрема, там є прикраси з латунних гільз, зібрані волонтерами поблизу Ізюма.

Їх створив ювелір і скульптор Володимир Балибердін. Його роботи зберігає Музей історичних коштовностей Національного історичного музею України. Також на виставці можна побачити стіл, створений з уламків гелікоптера "Алігатор".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фотограф із Франції "модернізував" відому картину Рєпіна за участю українських військових.

Дивіться також відео 5 каналу: Соціальне опитування – як росіяни ставляться до брехні путіна? Істерика в прямому ефірі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ