Виставка

У США проводять мультимедійну виставку робіт сучасних українських митців – фото

cases.media

На ній представили роботи 17 художників

У Нью-Йорку (США) почалася масштабна мультимедійна виставка робіт сучасних українських митців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook заходу.

Раніше резиденція розташовувалася на окупованому нині півострові Азовського моря. Кільком об'єктам, які наразі демонструють у США, дивом вдалося уціліти під час окупації Бучі та зберегтися на складі, біля якого росіяни здійснювали численні злочини проти українців.

За 18-річний період існування резиденції BIRUCHIY вдалося об'єднати понад 300 авторів та 14 артгруп з 19 країн світу. За словами митців, це свого роду острів свободи, де можна ділитися власним досвідом між собою.

Масштабну мультимедійну виставку "ФРАГМЕНТОВАНІ ДОКАЗИ" відкрили у Нью-Йорку за підтримки Генконсульства України та Постійного представництва України при ООН. На ній представили роботи 17 сучасних українських художників, серед яких, зокрема, Жанна Кадирова, Влада Ралко, Володимир Будніков, Олександр Глядєлов і Сергій Святченко.

Експозиція має твори багатьох митців, серед яких Вєра Бланш, Анастасія Буднікова, Катерина Бучацька, Максим Дондюк, Наталія Карпінська, Леся Хоменко, Тетяна Маліновська, Аліса Нікітінова, Іван Сауткін, Андрій Стегура, Артем Волокітін і Альбіна Ялози.

Раніше ми розповідали, як мистецтвознавці хочуть врятувати розписаний будинок Поліни Райко в Олешках, де унікальні фрески опинилися під водою.

Дивіться також відео 5 каналу: Портрети російського царя, бібліотека з методичками кРЕМЛЯ. Знахідки в одному з храмів УПЦ мп в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ