Папа Римський Франциск

Папа Римський спробував виправдатися за свої слова про "велич" росії

Shutterstock

Він закликав не скасовувати російську культуру

Папа Римський Франциск сказав, що його слова до російської молоді про "велику росію" були невдало сформульовані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

За словами понтифіка, він не хотів займатися виправдуванням імперіалізму. Його головний намір – нагадати молодому поколінню росіян, що у них є велика культурна спадщина, а не політична.

"Я не думав про імперіалізм, коли говорив це. Можливо, це був не найкращий спосіб висловитися, але, говорячи про "велику росію", я думав не стільки географічно, скільки культурно", – розповів він.

Папа Римський зазначив, що зробив випадковий коментар, який спав йому на думку, тому що займався вивченням російської історії у школі. Таким чином він пояснив згадку про Петра I та Катерину II.

Франциск додатково закликав не скасовувати російську культуру.

"У росії були темні політичні роки, але спадщина існує, вона доступна для всіх", – підкреслив він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що польське видання на обкладинці потролило Папу Римського після його слів про "велич" росії.

Дивіться також відео 5 каналу: Уроки за партами, у метро та дистанційно: особливості навчального процесу в різних регіонах

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ