Прапор

"Найбільший прапор росії" розірвало на частини – фото

Фото з соцмереж

Його вага перевищувала 80 кг

У красноярську (росія) флагшток на миколаївській сопці вчергове залишився без російського прапора. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Триколор був розірваний на частини через сильний вітер, який був у місті ввечері 21 жовтня від 14 до 25 м/с. Спершу прапор почав рватися, а потім взагалі полетів. Розмір прапора становив 33 на 22 метри, а його вага перевищувала 80 кг.

Зазначимо, що нещодавно туристичний інформаційний центр краю замовив для флагштока чергову партію прапорів рф за 2,3 млн рублів. На початку жовтня там закупили прапорів розміром 16,6 метра завширшки та 25 метрів завдовжки для зимового сезону, бо великі полотна рвалися. У травні також придбали 10 прапорів за 6 млн рублів.

Прапор
Прапор
Фото: Фото з соцмереж

Флагшток на миколаївській сопці розмістили наприкінці грудня минулого року. Його висота становила 100 м. Тоді чиновники заявили, що цей флагшток є найвищим на росії, але вже наступного дня біля пітерського стадіону "Зеніт" виявили флагшток заввишки 105 метрів.

Згодом у владі уточнили рекорд: флагшток – найвища на рф подібна конструкція з прапором і з найбільшим полотном. Втім, цього літа росіяни встановили у петербурзі прапори рф, срср і російської імперії на 175-метрових флагштоках. З моменту встановлення прапор рвався щонайменше двічі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що скандальна російська блогерка з Німеччини розчарувалася у рф, коли туди повернулася.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ