Прапор США

Американець протягнув очницями авто вагою майже 2,5 тони та встановив рекорд – вражаюче відео

Istrfry Marcus / Unsplash

Це не єдине його моторошне досягнення

Мешканець США вразив своїми вміннями, коли протягнув авто очницями та підняв людину, паралельно ковтаючи меч. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Спочатку Ендрю Стентону з Невади вдалося протягнути вагу в 2413 кг. Офіційний суддя Гіннеса Марко Фрігатті стверджує, що ентузіаст протягнув авто як мінімум на 10 метрів задля побиття минулого рекорду у 411,65 кг.

Переднє сидіння машини додатково зайняв водій. Після кількох глибоких вдихів Стентон прикріпив до кожної очниці по гачку, а потім почав тягнути червоний кадилак.

"Я тренувався для цього близько 20 років. Я почав з дуже легких ваг і почав додавати все більше і більше, і тепер я можу тягнути машину, і я дуже задоволений", – поділися він.

Згодом Ендрю підкорилося ще одне досягнення – він підняв жінку вагою 58,8 кг, паралельно проковтнувши меч. Він утримував асистентку протягом 5 секунд.

Раніше ми розповідали, що львів'янин показав досягнення у стритліфтингу, встановив кілька рекордів і зібрав гроші на ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: ТІКАЛИ ВІД ОДНІЄЇ ВІЙНИ, А ПОТРАПИЛИ НА ІНШУ? Українцям в Ізраїлі НАЙБІЛЬШ СКЛАДНО. Евеліна Штурман

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ