Марсохід NASA Perseverance

Perseverance показав вражаючий захід Сонця на Марсі – фото

5 канал

Знімки показують незвичайність Червоної планети

Апарат космічного агентства NASA – марсохід Perseverance, зафіксував вражаючий "блакитний захід" на Червоній планеті, передає "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Марсохід надіслав світлину, на якій можна побачити, як Сонце сідає за горизонт Червоної планети. При цьому колір зірки є блакитно-зеленим з холодним відтінком.

Експерти проаналізували знімки, зроблені марсоходом і наголосили, що вони показують незвичайність Червоної планети та допомагають краще вивчити склад марсіанської атмосфери.

"Такі кольори виникають завдяки тому, що дуже дрібний пил має правильний розмір, щоб синє світло проникало в атмосферу трохи ефективніше. Коли синє світло розсіюється від пилу, воно залишається ближче до Сонця, ніж світло інших кольорів. Інша частина неба має колір від жовтого до помаранчевого, оскільки жовте та червоне світло розсіюється по всьому небу замість того, щоб поглинатися або залишатися поблизу Сонця", – пояснив учений-атмосферолог Марк Леммон з Техаського університету A&M у США.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що потужний спалах на Сонці вдарив одночасно по Землі, Місяцю та Марсу.

Дивіться також відео 5 каналу: Землетрус на Закарпатті! В Ужгороді відчутно хитнуло споруди!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ