Марс

Перша пряма трансляція з Марса – коли і де дивитися

Shutterstock

Ця історична подія відбудеться вперше

Європейське космічне агентство (ESA) запустить першу в історії пряму трансляцію з Марса. Де і коли її дивитися – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

20-річний орбітальний космічний апарат Mars Express проведе пряму трансляцію з Червоної планети, під час якої передаватиме зображення на Землю. Варто відмітити, що це перший подібний захід за всю історію дослідження Марса.

Науковці кілька місяців готували орбітальний космічний апарат до трансляції. Він проведе історичну пряму трансляцію на висоті 17,5 тисяч км над поверхнею цієї планети. Експерти пов'язують цю подію з ювілеєм роботи космічного апарату Mars Express на орбіті Червоної планети.

Трансляція розпочнеться у п'ятницю, 2 червня, о 19:00 за київським часом. Спостерігати за подією можна на YouTube-каналі Європейського космічного агентства (ESA) або на сайті "Дивогляд".

Дивіться пряму трансляцію з Марса

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці провели дослідження і встановили справжню товщину кори Марса, яка захищає планету.

Дивіться також відео 5 каналу: ЧОМУ СВІТЛО КОШТУЄ 2.64? Що стоїть за вакханалією в енергетичному секторі? Святослав Павлюк

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ