Рокол

Бачить лише китів і тюленів: чоловік розповів, для чого почав жити на найсамотнішій скелі на Землі

Фото з відкритих джерел

Вдома його чекають двоє неповнолітніх дітей

На крихітному віддаленому острові під назвою Рокол самотньо мешкає Кріс "Кем" Кемерон, де регулярно бореться з несприятливою погодою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Йдеться про ізольований гранітний острів у Північній Атлантиці, який стоїть на висоті 2 м над рівнем моря, а його діаметр становить приблизно 9 м. Враховуючи його розміри, 53-річний чоловік використовує наземну капсулу на скелі для того, щоб спати.

Імпровізований будинок Кріса настільки маленький, що для переходу з одного кінця в інший потрібно лише 10 сек. Що ж він там робить і чому вирішив проводити час з китами та тюленями, а не з людьми?

Кемерон провів на острові вже цілих 24 дні. Для перевершення рекорду потрібно прожити там 45 днів, а загалом британець планує там бути 60 днів.

На світанку ентузіаст їсть кашу та п'є каву, після чого займається перевіркою обладнання, надсиланням повідомлень і фотографуванням. "Кем", який витратив 6 років на військову службу, планує зібрати 50 тис фунтів стерлінгів для благодійної організації Королівського флоту та морської піхоти, а також благодійного фонду армії, благодійної організації The Soldier's Charity.

Вдома на нього чекають 15-річна донька та 13-річний син. Після завершення експерименту, протягом якого він кожного дня бореться з важкими погодними умовами, авантюрист повернеться до свого будинку у Вілтширі (Англія).

У звичайному житті він працює старшим тренером у Babcock International Group, де користується своїми навичками, щоб займатися спеціалізованою підготовкою військових у Великій Британії.

"Я просто приймаю це щодня і з нетерпінням чекаю на повернення додому. Я перебуваю на фінішній прямій і просто хочу покінчити з цим штормом зараз. Я пропустив день народження моєї доньки, я пропустив день народження моєї матері, а мій день народження цієї неділі, так що я пропущу свій день народження вдома. Це було важко, але це не повинно бути легко", – поділився 53-річний.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 81-річний "Робінзон Крузо", який жив на безлюдному острові понад 30 років, має покинути свій дім.

Дивіться також відео 5 каналу: "Харків без Лободи": одиночний протест 16-річної Дарини. Як українці і сама співачка реагували?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ