батискаф "Титан"

У Bild змоделювали знищення пасажирського підводного човна "Титан" – відео

OceanGate Expeditions

Всі пасажири загинули миттєво

Експерти з німецького таблоїда Bild змоделювали знищення пасажирського підводного човна "Титан", який вирушив до затопленого лайнера "Титанік" і зник в Атлантичному океані, передає "Дивогляд".

Знавці створили анімаційне відео трагічної долі субмарини "Титан", яка в рамках елітної експедиції вирушила до затопленого "Титаніка" з п'ятьма пасажирами на борту. Всі вони оголошені загиблими.

Апарат занурився під воду 19 червня. Зв'язок з човном був втрачений за годину та 45 хв після його занурення. До пошуково-рятувальної операції були залучені ВМС США, Міноборони Канади та приватні компанії. З техніки використовували два літаки, підводний човен та гідролокаційні буї. За понад дві доби човен так і не було знайдено.

Пізніше, на місці зникнення пасажирського підводного човна, що неподалік затонулого "Титаніка" в Атлантичному океані, виявили уламки. Таємничу знахідку знайшли за допомогою дистанційно керованого апарату.

Пізніше представник берегової охорони США заявив, що екіпаж "Титану" загинув через імплозію підводного судна. Аналізуючи виявлені уламки, експерти зробили висновок, корпус підводного човна не витримав тиску води. У свою чергу це призвело до руйнування субмарини всього за кілька секунд. Човен стисло під тиском води за 487 м від місця аварії легендарного лайнера "Титанік".

Також у середу, 21 червня, берегова охорона США повідомила, що на місці зниклого підводного човна зафіксували сторонні шуми.

Повідомляється, що експедиція вирушила до затонулого корабля у неділю. Запасів кисню мало вистачити на 96 годин, тобто чотири дні, які вже закінчилися. На борту підводного човна OceanGate Titan було п'ять осіб, загальний статок яких оцінюють приблизно в $10 млрд:

Нагадаємо, "Титан" – це експериментальне судно, що не має сертифікації і не проходило жодних тестувань. Підводний човен забезпечений лише однією кнопкою, яка дозволяла йому піднятися на поверхню. Управління "Титаном" здійснюється за допомогою джойстика Logitech F710, вартість якого становить $30. Квиток на борт коштував $250 тис.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи можуть поїхати на екскурсію до затонулого "Титаніка", проте для цього необхідна чимала сума.

Дивіться також відео 5 каналу: "ДІД ДАВНО ЗДАВ ПОЗИЦІЇ. МИ ЧЕКАЄМО, ПОКИ ВІН ЗДОХНЕ". Роман Погорілий про заяву пУТІНА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ