Геміш Гардінг

На борту підводного човна, який зник безвісти в Атлантичному океані, був британський мільярдер і рекордсмен Гардінг

actionaviationchairman / Instagram

Також в експедицію вирушив один із найбагатших людей Пакистану з сином

Британський мільярдер і дослідник на ім'я Геміш Гардінг зник безвісти в Атлантичному океані. Підводний човен що прямував до затонулого "Титаніка" і на борту якого перебувало п'ятеро осіб, зник зі зв'язку 19 червня, передає "Дивогляд".

Пасажирський підводний апарат OceanGate Titan вирушив у подорож до затонулого легендарного лайнера "Титанік", розташованого на самому дні Атлантичного океану – на глибині 3,8 тис метрів за 600 км від узбережжя Ньюфаундленда (Канада).

Апарат занурився під воду 19 червня, а за годину та 45 хв зв'язок з човном було втрачено. На борту було п'ять осіб – пілот, троє пасажирів та "експерт зі створення контенту". До пошуково-рятувальної операції були залучені ВМС США, Міноборони Канади та приватні компанії. З техніки використовували два літаки, підводний човен та гідролокаційні буї. За понад дві доби човен так і не було знайдено.

Як повідомили експерти, запас кисню на "Титані" розрахований на 96 годин, тобто на чотири дні. У рятувальників залишилося близько одного дня, щоб знайти зниклу субмарину. В іншому випадку експедиція може закінчитися трагедією.

Варто відмітити, що "Титан" – це експериментальне судно, що не має жодної сертифікації і забезпечено лише однією кнопкою, яка дозволяє йому піднятися на поверхню. Управління "Титаном" здійснюється за допомогою джойстика. Квиток на борт коштує $250 тис.

Експерти припускають, що підводний човен втратив можливість самостійно піднятися на поверхню з глибини 4 тис м. Наразі ніхто не має чіткої відповіді щодо того, як дістати апарат з Атлантичного океану.

Одним з учасників цієї експедиції став британський мільярдер Геміш Гардінг, на рахунку якого чимало встановлених світових рекордів перебування під водою та на дні океану. Саме Гардінг опустився на дно Маріанської впадини. Це зайняло йому 4 дні.

Також на борту "Титана" перебуває один із найбагатших людей Пакистану Шахзада Давуд і його син Сулеман.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи можуть поїхати на екскурсію до затонулого Титаніка, проте для цього необхідна чимала сума.

Дивіться також відео 5 каналу: "Немає кіоска, де за $ можна викупити людину": Ігор Котелянець про визволення політв'язнів кремля

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ