субмарина OceanGate Titan

Всі пасажири загинули: в Атлантичному океані виявили уламки зниклої субмарини "Титан" за 487 м від затонулого "Титаніка" – фото

OceanGate Expeditions

Чи вдасться знайти тіла п'ятьох пасажирів – невідомо

На місці зникнення пасажирського підводного човна, що неподалік затонулого "Титаніка" в Атлантичному океані, виявили уламки, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Таємничу знахідку виявили за допомогою дистанційно керованого апарату. За даними берегової охорони США, наразі невідомо, чи пов'язані ці уламки зі зниклим підводним човном. Це підтвердив й представник Pelagic Research Services, який надав пристрій для пошуку зниклої субмарини.

Пізніше представник берегової охорони США заявив, що екіпаж "Титану" загинув через імплозію підводного судна. Човен стисло під тиском води за 487 м від місця аварії легендарного лайнера "Титанік". Що саме могло спричинити внутрішній вибух – невідомо.

Також у середу, 21 червня, берегова охорона США повідомила, що на місці зниклого підводного човна зафіксували сторонні шуми.

Повідомляється, що експедиція вирушила до затонулого корабля у неділю. Запасів кисню мало вистачити на 96 годин, тобто чотири дні, які вже закінчилися. На борту підводного човна OceanGate Titan було п'ять осіб, загальний статок яких оцінюють приблизно в $10 млрд:

Контрадмірал берегової охорони США Джон Могер відверто заявив, що він не має відповіді на питання, чи вдасться знайти тіла п'ятьох чоловіків, які були на борту. Навіть за умови, якщо рятувальникам вдасться знайти місце затонулої субмарини, дістати тіла загиблих навряд чи вийде, через велику глибину. За словами науковців, лише п'ять підводних човнів у світі зможуть опуститися до батискафа.

"Це неймовірно невблаганне середовище там, на морському дні", – сказав Джон Могер.

Нагадаємо, апарат занурився під воду 19 червня, а за годину та 45 хв зв'язок з човном було втрачено. До пошуково-рятувальної операції були залучені ВМС США, Міноборони Канади та приватні компанії. З техніки використовували два літаки, підводний човен та гідролокаційні буї. За понад дві доби човен так і не було знайдено.

"Титан" – це експериментальне судно, що не має сертифікації і не проходило жодних тестувань. Підводний човен забезпечений лише однією кнопкою, яка дозволяла йому піднятися на поверхню. Управління "Титаном" здійснюється за допомогою джойстика Logitech F710, вартість якого становить $30. Квиток на борт коштував $250 тис.

Ось такий вигляд мав підводний човен "Титан", який прямував до затонулого лайнера:

підводний човен "Титан"
підводний човен "Титан"
Фото: OceanGate Expeditions

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що туристи можуть поїхати на екскурсію до затонулого Титаніка, проте для цього необхідна чимала сума.

Дивіться також відео 5 каналу: Дрони під москвою – ЗНОВУ. -4,000 русскіх танків! п*тін ниє через КОНТРНАСТУП. 483 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ