Кішка лежить на атласі

Чоловік відвідав усі країни світу та заснував власну державу – відео

Shutterstock

Він назвав одне з найзагадковіших місць на планеті

Мешканець Каліфорнії Ренді Вільямс відвідав 193 країни та досяг своєї десятирічної мети відвідати всі країни світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Останньою точкою ентузіаста, який працює діджеєм, став Туркменістан. Ця подорож довго відкладалася, бо країна була закрита для туристів чотири роки.

"Туркменістан – одна з найзагадковіших країн на планеті, і вона одна з найбільш обмежених, коли мова йде про відвідувачів. Таким чином, єдиний спосіб відвідати Туркменістан – це схвалена туристична компанія", – поділився він.

Туркменістан – не єдина країна, з якою виникли проблеми. Так, під час відвідування Сирії минулого місяця Ренді дізнався, що він був лише другим туристом, якому дозволили в'їхати в країну з початку пандемії COVID-19.

Тепер американець працює над своїм наступним проєктом.

"Коли у вас закінчаться країни, ви повинні створити свою власну. Я представляю вам Народну Республіку Слоуджамістан. Моя власна країна. Я купив 11 акрів біля моря і назвав її Слоуджамістан", – поділився він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Італії запроваджують штраф до €60 тис для туристів і місцевих жителів.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЗВИЧАЙНА монета тепер може потрапити до гаманців українців! Нові 10 гривень з логотипом ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ