бразильський горіх

В Україну експортували небезпечні горіхи, що викликають рак печінки – Держспоживслужба

Pixabay

Фахівці попереджають про серйозну небезпеку для здоров'я!

У Держспоживслужбі попередили, що в Україну завезли горіхи, які викликають появу раку печінки. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Небезпечні горіхи експортували в Україну з Бразилії. Експерти встановили, що у продукті перевищений максимально допустимий рівень афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2), що можуть спричинити цироз або рак печінки.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що експорт бразильського горіха здійснювався підприємством AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands. Одержувачем є ТзОВ "КРІОЛІТ-Д", (вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

Експерти попереджають операторів ринку, які здійснюють обіг цієї продукції, негайно вилучити товар упродовж двох робочих днів. Споживачів закликають негайно повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області про виявлення в обігу вищезазначеної продукції за телефоном (0342) 511389 або (0342) 511392.

 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Київщині виявили небезпечне печиво.

Дивіться також відео 5 каналу: ЛУНАЄ СИГНАЛ НЕБЕЗПЕКИ. ЯК У ЦЕЙ ЧАС ПРАЦЮЄ УКРАЇНСЬКЕ ППО?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ