олія

Польща отримуватиме українську рослинну олію через трубопровід

24.ua

Угода триватиме три роки з автоматичним подовженням

Між Україною і Польщею можуть прокласти трубопровід, за допомогою якого транспортуватимуть рослинні олії українського виробництва в польське місто Гданськ. Як повідомляє "Дивогляд", відповідне рішення у вівторок, 30 серпня, ухвалив польський Уряд

З відповідною пропозицією виступив міністр сільського господарства та розвитку села Польщі. Після укладання меморандуму Україна і Польща сформують робочі групи, які поділяться варіантами розташування майбутнього трубопроводу.

Угода триватиме три роки з автоматичним подовженням на такий самий термін. 

У канцелярії Польщі відмітили, що до війни Україна вважалася одним з найбільших експортерів рослинної олії в усьому світі. Близько 90% товару вивозилося через Чорне море.

"Втілення в життя меморандуму дозволить частково розблокувати український експорт і посилить продовольчу безпеку в країнах, що розвиваються, яким загрожує голод. Як результат, це зменшить міграційний тиск на Європу", – зазначили у канцелярії польського прем'єра.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що передача посилок між Польщею та Україною буде швидшою і дешевшою.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ