Люсіль Рандон

Працювала до 108 років: померла найстаріша мешканка Землі ‒ фото й відео

Фото з відкритих джерел

До наступного дня народження залишався лише місяць

У 118-річному віці уві сні померла француженка Люсіль Рандон, також відома як сестра Андре. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Це сталося у Тулоні (Франція) 17 січня, у вівторок. Рандон була найстаршою мешканкою Землі, а тепер цей статус перейшов до 115-річної іспанки Марії Браньяс Морера.

Рандон народилася 11 лютого 1904 року на території Франції. За свій довгий життєвий шлях вона пережила дві світові війни, пандемії іспанського грипу і COVID-19.

Позаминулого року жінка хворіла COVID-19, але легко перенесла вірус. Це зробило француженку найстарішою людиною, яка перехворіла коронавірусом.

Останні роки життя сестра Андре осліпла та пересувалася в інвалідному візку, проживаючи у будинку для людей похилого віку. До свого 108-го дня народження вона працювала у монастирі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що найстаріша кішка у світі потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ