Україна, український прапор

Експерти назвали головні ризики, з якими стикнеться Україна у 2023 році

Pixabay

Люди менше займаються своїм розвитком

Щороку консалтингова компанія Eurasia Group оприлюднює свої прогнози щодо політичних ризиків у найближчий період. Списком головних ризиків у 2023 році з вами ділиться "Дивогляд".

Експерти відмітили, що цього року наша країна зіткнеться з одними з найскладніших ризиків за більшість часу незалежності. Зокрема, це стосується війни, енергетичної кризи, інфляції тощо. Все це призвело до того, що люди почали менше займатися своїм розвитком і начебто поставили на паузу своє життя.

"Цього року ми стикаємося з найнебезпечнішими ризиками за 25 років, відколи ми заснували Eurasia Group", розповідають аналітики.

Головні політичні ризики для України у 2023 році:

Принижена росія

"росія перетвориться з глобального гравця на найнебезпечнішу державу-ізгоя у світі, яка стане серйозною загрозою для Європи, Сполучених Штатів й інших держав"

Сі Цзіньпін

"Голова КНР сконцентрував у своїх руках стільки влади, скільки не мав жоден інший лідер Комуністичної партії Китаю з часів Мао Цзедуна"

Штучний інтелект  

"Нові технології будуть використовувати автократи, які прагнуть підірвати демократію за кордоном і придушити інакомислення вдома"

Інфляційний шок

"Підвищення процентних ставок і глобальна рецесія поглиблять кризу на ринках, що розвиваються"

Іран

"Імовірність краху режиму низька, однак вища, ніж будь-коли за останні чотири десятиліття"

Енергетична криза

"Підвищення цін на нафту посилить конфронтацію між країнами ОПЕК і Сполученими Штатами"

Затримка глобального розвитку

"Жінки постраждають найбільше, втрачаючи права, можливості та безпеку, які здобували значними зусиллями"

Розділені Сполучені Штати

"Зберігається ризик політичного насильства в США"

TikTok-бум

окоління Z має здатність організовуватися в інтернеті, змінюючи корпоративну й державну політику, ускладнюючи життя транснаціональним компаніям у всьому світі"

Дефіцит водних ресурсів

"Цьогоріч дефіцит водних ресурсів стане глобальною та системною проблемою, в той час як уряди все ще розглядатимуть це, як тимчасову кризу"

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці пожертвували понад 3 млн грн дітям із Дніпра, батьки яких загинули під завалами будинку.

Дивіться також відео 5 каналу: Ракети X-22: що про них відомо та скільки їх ще є у московитів / Іван Киричевський

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ