Headway

Український IT-стартап увійшов до списку 150 найкращих організацій у світі з цифрового навчання

hi-tech.headway.news

"Українці багато в чому найкращі у світі"

Український стартап Headway увійшов до списку 150 найкращих світових організацій з цифрового навчання від Global Silicon Valley, передає "Дивогляд".

Українська IT-компанія Headway займається розробкою EdTech-продуктів з 2019 року. Зокрема, курсів, відео, ігор, інфографіки тощо.

Організація GSV з понад 4 тис приватних бізнесів обрала 150 найкращих з 30 країн світу і розподілила їх за категоріями: масштаб і зростання, кількість користувачів, представленість у різних регіонах світу та прибуток.

Так, 150 компаній охоплюють близько 3 млрд людей з усього світу, а щороку вони генерують понад $25 млрд доходу.

"Те, що Headway, потрапив до переліку взірцевих світових EdTech компаній вкотре доводить, що українці багато в чому найкращі у світі", – зазначив СЕО і засновник Headway Антон Павловський.

У 2021 році організація Headway потрапила у трійку найкращих освітніх додатків у США та у ТОП-5 освітніх застосунків App Store, що мають найбільший дохід.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці створили сайт, де можна знайти місця зі світлом та інтернетом для роботи.

Дивіться також відео 5 каналу: Момент удару російською ракетою у багатоповерхівку в Дніпрі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ