Звільнення

Всіх українців за один день звільнили з американської IT-компанії

Shutterstock

"Без жодних попереджень і навіть простого "дякую за роботу, хлопці"

В американській ІТ-компанії Alchemy вирішили без попередження за один день звільнити команду із 7 тестувальників-українців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Олексія Зайченка в Linkedin і DOU.

"Компанія Alchemy та CEO Тімоті Лі ухвалили "дуже важке" рішення про розформування всієї команди QA (UA) та звільнили всіх одним днем, без жодних попереджень і нотіс-періодів, навіть простого "дякую за роботу, хлопці", – поділився колишній співробітник.

Чоловік стверджує, що українцям просто надіслали повідомлення про деактивацію їхнього облікового запису в корпоративному акаунті Google. На думку працівників, їх замінили індійськими тестувальниками, яким платять менше грошей.

"В компанії все було добре і дуже проукраїнськи. Нас підтримували і співчували. У мене відчуття, що просто через зниження якості знайшли більш дешевий персонал. І це нормально для бізнесу. Ненормально для бізнесу так звільняти кваліфікований персонал. Без жодного попередження", – розповіла колишня працівниця.

Наразі компанія не прокоментувала цю ситуацію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Україна отримала $100 млн від Світового банку для виплат стипендій студентам.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ