Гроші

Україна отримала $100 млн від Світового банку для виплат стипендій студентам

Shutterstock

"російське вторгнення в Україну, що триває, завдало невимовних страждань українським сім'ям"

Світовий банк і Уряд України ухвалили рішення щодо фінансування стипендіальних програм, для якого виділили екстрену допомогу в розмірі $100 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Світовий банк.

Завдяки виділеним коштам наша країна зможе виплатити академічні стипендії для 172 000 студентів та соціальні стипендії для 50 000 студентів.

"російське вторгнення в Україну, що триває, завдало невимовних страждань українським сім'ям. У багатьох з них вже немає джерел доходів, і такі родини не можуть підтримувати освіту своїх дітей. Академічні та соціальні стипендії і є таким необхідним додатковим джерелом доходу для студентів, особливо для дітей з бідних сімей. Ці стипендії допоможуть Україні зберегти людський капітал для своєї реконструкції та розвитку", – заявив регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Минулого тижня у Раді виконавчих директорів Світового банку схвалили пакет фінансування для України. Станом на сьогодні розмір фінансової підтримки досяг $1,025 млрд.

"Це фінансування є частиною пакету допомоги України, який у найближчі місяці становитиме $3 млрд", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як отримати пенсію і грошову допомогу під час воєнного стану.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ