Гуманітарна допомога

Пінопласт замість масла: у Чернігів привезли незвичну гуманітарну допомогу – відео

Viacheslav Chaus / Facebook

Голова держадміністрації обурився таким вчинком і пообіцяв покарати винних

Сьогодні міста України страждають від гуманітарної катастрофи. Через вторгнення на нашу територію російських окупантів постачання продуктів харчування та води було частково (а у деяких регіонах повністю) припинено.

Люди з нетерпінням чекають на гуманітарну допомогу, однак, як з'ясувалося, вона не завжди буває приємною. Про один з таких випадків розповідає "Дивогляд".

Голова Чернігівської держадміністрації на ім'я В'ячеслав Чаус  оприлюднив на своїй Facebook-сторінці відео і продемонстрував "якість" продуктів, що були передані машиною з гуманітарною допомогою.

Як з'ясувалося, в упаковках з маслом замість зазначеного продукту містився звичайний пінопласт. Це обурило голову ОДА, який пообіцяв у свою чергу покарати винних і змусити їх самих їсти цей пінопласт.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що тупа Київська блогерка похвалилася, що краде пиво у Львові. Але життя дуже швидко повертає борги, тож покарання не змусило на себе чекати.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ