Пенсіонер зі смартфоном

"Календар здорових українців": створили чат-бот про безкоштовні медичні послуги та загальні поради

Shutterstock

Сервіс надає інформацію про розташування найближчих медзакладів до пацієнта

В Україні створили чат-бот, в якому можна довідатись про безкоштовні медичні послуги та права пацієнтів. Детальніше про сервіс розповідає "Дивогляд" із посиланням на МОЗ.

"Календар здорових українців" надасть необхідну інформацію щодо медичних послуг, які фінансуються з державного бюджету, поради щодо того, які дослідження необхідно проходити і в якому віці (зокрема, щеплення). 

Також у чат-боті можна дізнатися розташування найближчих до пацієнта медзакладів і поради щодо поліпшення стану здоров’я й персональні рекомендації.

Автори чат-боту обіцяють надати "детальні, але прості для сприйняття пояснення". Наприклад, від якої небезпеки дають захист щеплення. Усю інформацію зібрали на основі рекомендацій ВООЗ, Центру громадського здоров’я й сімейних лікарів. Також у чат-боті використовують актуальні дані НСЗУ.

Проєкт був реалізований громадською організацією "Ліки Контроль" за фінансової підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Ви можете приєднатися до чат-боту "Календар здорових українців" у Telegram і Viber.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можна вакцинуватися бустером жінкам, які годують грудьми.

Дивіться також відео 5 каналу: Світ був дуже близький до ядерного ураження у березні. Тепер ця дубина не працює. Валерій Чалий

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ