Свічка, світло

Як власноруч приготувати ґніт для свічки в домашніх умовах – поради

5 канал

Вам знадобиться мінімум предметів

Будь-яка свічка не може горіти без ґноту. Тож, якщо ви зібралися самостійно виготовляти свічку в домашніх умовах, то "Дивогляд" розповідає, як зробити ґніт власноруч.

Що знадобиться?

  • нитки, тонка мотузка або джгут з натуральних волокон;
  • кухонна сіль – 2 ст.л.;
  • борна кислота – 4 ст.л.;
  • вода – 400 мл.

Порада: не обирайте за основу ґноту синтетичні матеріали, оскільки свічка швидко згорить і виділятиме неприємний запах.

Приготування:

Спочатку скрутіть основу для ґноту: нитку складіть у кілька шарів і закрутіть її так, щоб утворився тоненький джгутик. Продумайте діаметр свічки. Тонким свічкам (до 3 см) потрібні тоненькі ґнотики, середнім (3-7 см) – середній ґніт, а широким (від 7 см) – товстий.

Так, наприклад, для тонкої свічки звичайну нитку необхідно скласти 15 разів, для середньої – 24 рази, а для великої – понад 30.

Далі приготуйте розчин. Для цього налийте у тарілку 400 мл води, додайте 2 ст.л. кухонної солі і 4 ст.л. борної кислоти. Ретельно перемішайте суміш до однорідності.

Після цього перелийте готовий розчин у скляну банку, занурте туди скручені нитки і замочуйте їх упродовж 12 годин. Це необхідно для того, щоб свічка горіла довго. По завершенні часу витягніть нитки з розчину і добре просушіть їх кілька днів.

Коли матеріал повністю висохне, скрутіть нитки в один джгут і починайте виготовлення свічки в домашніх умовах.

 
 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як самостійно зробити вдома обігрівач зі свічки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ