Джин

В Австралії випустили джин, присвячений звільненню Херсона – фото

sunshineandsons.com.au

"Зрештою, щедра скибочка свіжозрізаного кавуна – ідеальна прикраса вашого джину"

Австралійський виробник джину Sunshine&Sons випустив лімітовану партію джину Kherson Liberation Gin. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт компанії.

Виробник зазначив, що алкогольний напій розробили "на честь визволення українського міста Херсон, де, мабуть, вирощують найсолодші кавуни у світі!". Дизайн етикетки створено одеським художником Костянтинтом Десом, чиє робоче місце постраждало від влучання російської ракети 10 травня. Наразі він живе без електрики через обстріли Херсону.

"Зрештою, щедра скибочка свіжозрізаного кавуна – ідеальна прикраса вашого джину. Будь ласка, підійміть келих за Херсон та героїчні зусилля багатьох", – йдеться у повідомленні.

Кошти, отримані від кожної пронумерованої пляшки, та будь-які додаткові кошти, які внесуть покупці, підуть на фінансування металодетекторів, які будуть відправлені в Україну та використані для розмінування.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Швейцарії почали випускати горілку "Vodka Zelensky".

Дивіться також відео 5 каналу: Генерал фсб гундяєв створив в Україні свою агентуру / Лаври належать державі. Гончаренко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ