Пиво

Рівненський пивзавод змінив назву пива "Жигулівське"

Shutterstock

"Вирішили відродити історичну справедливість"

Рівненський завод перейменував пиво "Жигулівське", яке тепер називатиметься "Віденське". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zaxid.net.

Про проведення конкурсу на нову назву для напою 17 березня повідомив директор Рівненського пивзаводу Мар'ян Года, а голосування тривало на сторінці видання "7 днів". У рамках нього користувачі також пропонували інші варіанти:

  • "Українське"
  • "Козацьке"
  • "Рідне українське"
  • "Байрактар"
  • "100% бандерівське"
  • "Бандерівське смузі"

У підсумку обрали варіант "Віденське".

"Вирішили відродити історичну справедливість. Саме таку назву мало пиво, рецепт якого належить австрійському пивовару Альфреду фон Вакано. Проте в тридцятих роках минулого століття більшовики вирішили змінити його назву і надати йому історію пролетарського походження. Так воно стало "Жигулівським". На думку конкурсної комісії, нам не варто уподібнюватися оркам, тому вирішили повернути "Жигулівському" його історичну назву – "Віденське", – розповів Года.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Львові перейменують понад 30 вулиць.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ