Володимир Зеленський

"Випий за мир": у Швейцарії почали випускати "Vodka Zelensky" – фото

president.gov.ua

Весь прибуток йде на допомогу Україні

У Швейцарії почали випускати горілку "Vodka Zelensky", яка вже продається у багатьох європейських країнах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на однойменний сайт.

Весь прибуток від продажу йде на допомогу Україні. Також за кожну пляшку на рахунок фонду перечисляють 10 євро або 10 швейцарських франків, або 5 британських фунтів.

"З "Vodka Zelensky" ми виступаємо за "Випий за мир". 10 швейцарських франків/євро або 5 фунтів стерлінгів за пляшку +100% прибутку передаються гуманітарним організаціям в Україні для прямої допомоги потребуючим"

"Vodka Zelensky"
"Vodka Zelensky"
Фото: vodkazelensky.com

Напій продається у Швейцарії, Великій Британії та ЄС. Вартість спиртного – 1257 грн.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що хлопець, який врятувався з окупованого Маріуполя, зіграв за "Шахтар" і забив переможний гол.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ