Олександр Феклістов

"Ми з вами": відомий російський актор підтримав Україну – відео

feklistovofficial / Instagram

Артист грав у "Сватах"

російський актор, режисер і сценарист Олександр Феклістов поділився своєю думкою щодо вторгнення рф на українські землі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Артист, якого українці можуть знати завдяки участі у проєкті "Свати", засудив дії російських окупантів:

"Дорогі мої українські колеги, хочу висловити вам слова солідарності. Ми тут на росії відчуваємо неймовірний сором і ганьбу у зв'язку з тим, що сталося. Але це все дрібниці порівняно з тим, що зараз терпить Україна.

Колись у моєму дитинстві, в дитячому садку, була вихователька, яка, якщо ти не засинав у тиху годину, дуже сильно тиснула на очі, щоб ти заснув. З 24 лютого нам намагаються закрити не лише очі, а й вуха. Але ми чуємо та бачимо про ваше горе, висловлюємо свою солідарність.

Знаєте, мій дядько, Валентин Васильович, під час Великої Вітчизняної загинув під Києвом, пропав безвісти. Я не розумію, навіщо ми це повторюємо, дуже боляче і гірко. Ми з вами"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що автор російського мультсеріалу "Масяня" віддав його українцям і сказав, що "для України – що завгодно".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ