Роман Джорджа Орвелла "1984"

На росії покарали чоловіка, який безкоштовно роздавав книгу "1984" – фото

Shutterstock

"Війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила"

На росії чоловік на ім'я Дмитро Сілін спробував безкоштовно роздати перехожим книги з романом-антиутопією "1984" Джорджа Орвелла, за що незабаром був покараний правоохоронцями. Про це повідомляє "Дивогляд".

Ентузіаст мешкає в Іваново. Судячи з усього, він просто хотів нагадати іншим громадянам про важливість критичного мислення та диктатури, за що поліцейські вже склали на Сіліна протокол і звинуватили у дискредитації армії рф.

Дмитро Сілін
Дмитро Сілін
Фото: Фото з соцмереж

До речі, раніше "Дивогляд" вже повідомляв, що окупант, якого кинули пораненим на полі бою, прикинувся цивільним з амнезією і завітав до лікарні Кривого Рогу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ