Статуя Каїна у саду Тюїльрі, Париж

кадирівці показали, як воюють проти порожнього будинку – курйозне відео

Shutterstock

Чого не зробиш, щоб не зустрічатися з Бандерою

У мережі розповсюджується черговий ляп військових рамзана кадирова, які цього разу вирішили "хоробро" розстріляти будівлю, де нікого немає. Про це повідомляє "Дивогляд".

На відео помітно окупантів, які з різних позицій розстрілюють порожній будинок. Після атаки вони періодично беруть паузу та ховаються в укриття. Нащо вони роблять останнє – незрозуміло, але припустимо, що таким чином вони хочуть себе убезпечити від зустрічі зі Степаном Бандерою.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як російськомовний ЗМІ висміяв "TikTok-війська" кадирівців і пригадав усі їхні ляпи в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ