Новонароджена дитина

У шлунку новонародженої дівчинки виявили вісім ембріонів – фото

Shutterstock

Таке трапляється менше, ніж раз на мільйон народжень

В Індії у новонародженої дівчинки виявили вісім недорозвинених ембріонів, передає "Дивогляд" із посиланням на DailyMail.

Зародки розмістилися у шлунку малюка. Спочатку лікарі припустили, що у малечі пухлина, але згодом з'ясувалося, що це був плід всередині плоду – паразитичний близнюк. Коли у малечі почав здуватися живіт, лікарі приватної клініки у районі Рамгарх провели хірургічне втручання під керівництвом доктора Мохаммеда Імрана.

"Ми отримали результати сканування, лікарі були приголомшені. Пацієнтка була під наглядом протягом 21 дня, після чого провели операцію видалення ембріонів. Операція тривала приблизно півтори години", – розповіли лікарі.

Загалом у тілі дівчинки було вісім ембріонів. Це досить рідкісне явище, коли кілька зародків розміщуються в тілі свого рідного брата чи сестри. Таке трапляється менше, ніж раз на мільйон народжень.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Індії жінка здійснила самогубство через борги, а її чоловік спостерігав за цим через камеру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ