.

Пацієнт грав на саксофоні, поки йому робили операцію на мозку

http://inlviv.in.ua

Такий спосіб проведення хірургічних операцій є дуже поширеним за кордоном

У Римській міжнародній лікарні Пайдея відбувся незвичний випадок. Пацієнт, якому робили операцію з видалення пухлини головного мозку, впродовж 9 годин хірургічного втручання грав на саксофоні, передає "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Лікарі повідомили, що під час операції передбачалося, щоб 35-річний пацієнт перебував у свідомості весь час:

"Це було необхідно, щоб орієнтуватися в мозку чоловіка і уникати пошкодження певних областей", – розповів нейрохірург Крістіан Брогна.

Фахівці розповіли, що пухлина була у місцях, що відповідають за рухи тіла. Ці ділянки оперувати вкрай важко. До цього ж, пацієнт був шульгою, а отже структура його мозку відрізнялася від структури мозку правші.

Лікарі додали, що проведення операції на головному мозку з пацієнтом у свідомості є дуже поширеними. Саме це й допомагає хірургам правильно скласти карту мозку і ретельніше працювати з органами, які відповідають за мову, пам’ять та інші важливі функції.

Пацієнти залишаються спокійними під час такої хірургічної операції завдяки місцевим анестетикам. Саме вони дозволяють пацієнтам залишатися у свідомості та не відчувати болю. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії пластичний хірург пропонує клієнткам патріотичні грудні імпланти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ