Кровотеча

На Волині пацієнту пересадили нирку мертвої людини

Shutterstock

Операцію проводили висококваліфіковані фахівці обласної лікарні

У Волинській області лікарі провели операцію, під час якої провели трансплантацію нирки від померлого, повідомляє "Дивогляд". 

Пацієнткою, яка потребувала пересадки нирки, стала 66-річна жінка, що постраждала від важкої форми геморагічного інсульту.

Керівник центру трансплантації органів у Київській обласній клінічній лікарні Михайло Загрийчук розповів про це на своїй сторінці у Facebook.

"Колеги реаніматологи боролись за життя пацієнтки 66 років, але вкрай важка, несумісна з життям, форма геморагічного інсульту не залишила жодного шансу. Жінці, нажаль, діагностували смерть мозку. Сердечко та печінка не могли нікого врятувати, адже за життя донорка мала хвороби цих органів. А ось нирочки були придатні. Ми з нашим трансплант-координатором, Тетяною Мигалетою поговорили з дочкою і чоловіком, вони дали згоду на донацію нирок. Низький доземний Вам уклін за це найгуманніше рішення", – написав лікар.

Лікар додав, що операцію проводили висококваліфіковані фахівці Волинської обласної лікарні. Таку операцію у закладі проводили вперше:

"Коли колектив прогресивний, а директор професіонал і на своєму місці – по іншому бути не може. І результат – дві успішні пересадки й два врятовані життя. Загалом, з початку війни та створення відділення трансплантації органів, тут уже виконано 7 пересадок нирки. І ще раз схиляємо голову та дякуємо родині донорки за їх рішення", – додав Загрийчук.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії пластичний хірург пропонує клієнткам патріотичні грудні імпланти.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ