У Львові прооперували важкопораненого чоловіка за допомогою пристрою доповненої реальності – фото

Львівським медикам вдалося прооперувати важкопораненого чоловіка, біля якого розірвався снаряд, використовуючи пристрій доповненої реальності.

"Пацієнт 7 добу перебуває у нас на лікуванні. Поступив з важкою мінно-вибуховою травмою: з важкою контузією ока, з осколковими травмами рук, ніг, гомілок, обох сідниць, тулуба, кистей, лобних ділянок і правої орбіти. Пацієнт був важкий", – розповідає лікарка-анестезіолог Першого ТМО Леся Пелещак.

За словами медиків, травми 34-річного чоловіка були незвичними для цивільної медицини. Для надання максимально якісної допомоги вони вирішили скористатися вміннями іноземних колег, які мали досвід з мінно-вибуховими травмами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Під час операції застосували пристрій доповненої реальності американської компанії RealWear. Гаджет має потужну камеру з функцією зближення та два мікрофони.

Читайте також:

Він кріпиться на голові лікаря та працює за умови наявності Інтернету. Апарат привезли напередодні з Європи та передали представники компанії-виробника. Загалом в Україні таких апаратів є 4 штуки.

"Цей пристрій дає можливість зв'язатися з колегами з усього світу. Він може побачити все з наближенням до 5 разів. Він може керувати нашими руками, підказати, що показати краще, більше, і найголовніше – що вiн може підказати, яку тактику обрати правильно. Ним можна управляти без рук, лише голосом", – каже професор Львівського національного медичного Університету імені Данила Галицького Андрій Базилевич.

Лікарі розповіли, що у прооперованого спостерігається позитивна динаміка та він перебуває у стані, близькому до середньої важкості. 34-річний у свідомості та засвоює їжу. Після двох операцій він потребує тривалих перев'язок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що волонтери Львівщини подарували прикордонникам патріотичні штампи.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше