Шахрай

6,5 тис грн у рамках "єПідтримки" – як не стати жертвою шахраїв

Shutterstock

Будьте обережні

У Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, що шахраї почали використовувати для своїх цілей передбачені урядом 6,5 тис грн для українців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Мінцифра".

"Якщо ви отримали повідомлення про зарахування коштів єПідтримки та з проханням перейти за лінком, щоб її отримати, – знайте, що це ШАХРАЇ! У жодному разі не переходьте за посиланням!

Сповіщення про зарахування коштів єПідтримки ви отримаєте ТІЛЬКИ від вашого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію"

Повідомлення від шахраїв
Повідомлення від шахраїв
Фото: Telegram-канал "Мінцифра"

У Мінцифри додали, що зарахування грошей відбувається автоматично, а перевірити їх наявність можна у вашому інтернет-банкінгу. Також українцям радять використовувати лише перевірені та офіційні джерела інформації.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що для людей, які хочуть отримати чи надати гуманітарну допомогу, створили сайт.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ