Гроші

Яку допомогу можуть отримати вимушені переселенці

Shutterstock

Йдеться про гроші, роботу та житло

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України розповіли про підтримку вимушених переселенців. Про це повідомляє "Дивогляд".

Гроші

Кожен, хто покинув райони активних бойових дій, може отримати щомісячну виплату в розмірі 2 тис грн. Це можна оформити через "Дію", для чого непотрібні зайві папери. Виплата передбачена на картку.

Окрім цього, щомісячну виплату в розмірі 3 тис грн можуть отримати батьки на кожну дитину, яка через війну вимушено переселилася на безпечнішу територію. Також аналогічну суму отримуватимуть особи з інвалідністю.

Робота

Урядом передбачена виплата роботодавцю по 6,5 тис грн за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця. Ці гроші роботодавці витрачатимуть для оплати роботи таких працівників.

Щоб підтримати бізнес, спеціально знизили податки та запровадили кредити під 0%. Також провели масштабну дерегуляцію (декларативна система роботи та відсутність перевірок).

Житло

Родини, які прихистили у себе переселенців, отримуватимуть 450 грн щомісяця за кожну людину, яка в них мешкає. Також громадянам компенсують витрати на комунальні послуги у місцях, де надається тимчасовий прихисток (школи, садочки, будинки культури та інші комунальні установи).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як отримати пенсію і грошову допомогу під час воєнного стану.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ