Обстріл на Донбасі

Що українцям потрібно знати про мінну небезпеку – важлива інформація

5 канал

Бережіть себе

Під час війни українці зіткнулися з численними загрозами для свого життя, у тому числі з мінними. "Дивогляд" вам розповість, що потрібно знати про мінну небезпеку та про те, як правильно діяти.

Під час обстрілу може статися так, що деякі снаряди не розірвалися. У цій ситуації не наближайтеся до НЕ розірваних снарядів і НЕ піднімайте їх.

Окрім цього, заборонено розбирати, кидати та бити по такому предмету. Також не розпалюйте поряд багаття. Замість цього зверніться до рятувальників або поліції.

Аналогічним чином не беріть у руки знайдені предмети. Звичайна іграшка чи гаджет може бути вибухівкою. Що робити, якщо ви знайшли підозрілий предмет на вулиці – читайте у нашому матеріалі.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ