Рамзан Кадиров

"Дякую м'ясокомбінатам": на Дніпропетровщині ховатимуть кадирівців у свинячих шкурах

112.ua

Рішення прийнято офіційно

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів, що кадирівців, яких уб'ють у Дніпропетровській області, ховатимуть у свинячих шкурах. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Офіційно. Рішення ухвалено. Всі кадирівці, вбиті на території Дніпропетровської області, будуть зашиті та поховані у свинячих шкурах. Дякую м'ясокомбінатам міста. Подивимося, як їх приймуть там на "небі". Тварюки", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно ми писали, що рамзан кадиров не був в Україні. Це з'ясували попри слова самого кадирова, що він у столиці та планує "постукати у двері" Арестовича.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ