Гуси

На Херсонщині гуси збили російський винищувач

5 канал

Цей героїчний вчинок птахів не залишився непоміченим

Сьогодні нашу державу та її мешканців захищають військові Збройних Сил України. Долати ворога їм допомагають й інші жителі нашої країни.

"Дивогляд" повідомляє, що на Херсонщині зграя гусей збила російський винищувач. Така протиповітряна оборона стала справжнім відкриттям. 

Курйозний випадок трапився у районі Каланчака, що на Херсонщині. Окупанти активно намагаються захопити регіон, однак його мешканці виступають проти цього. 

Місцеві гуси вирішили виконати свій патріотичний обов'язок і захистити країну від кацапів. Кілька птахів влетіли в мотор російського винищувача, через що він впав в болото.

Цей героїчний вчинок птахів не залишився непоміченим. Музикантка з Рівного на ім'я Альна Васильчук присвятила гусям пісню.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що росіяни притягнули в Мелітополь бронепотяг і осоромилися.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ