Лікар

Дістали 10 осколків з голови: у Дніпрі лікарі дивом повернули хлопця до життя

Shutterstock

Постраждалий отримав тяжке мінно-вибухове поранення і втратив майже всі життєво-важливі функції

Через війну в Україні було вбито величезну кількість людей та зафіксовано багато постраждалих. Виключенням не стали і діти, які відчули всю біль і страх війни.

На захисті українців стоять не лише військові, але й медичні працівники, які незалежно від ситуації на вулиці готові рятувати життя.

"Дивогляд" повідомляє, що на Дніпропетровщині медики дістали з голови хлопця 10 осколків і повернули його до життя.

Віталій жив і навчався у Львівському залізничному технікумі та працював на залізниці. 

Коли російські окупанти вторглися на територію України і розпочали війну, хлопець став одним з постраждалих. Під Херсоном він отримав важке мінно-вибухове поранення і втратив майже всі життєво-важливі функції.

Віталія доставили до клініки Мечникова, що в Дніпрі, у стані коми. Про це повідомив генеральний директор лікарні Мечникова у Дніпрі Сергій Риженко. 

Лікар на ім'я Андрій Сірко разом із колегами провів надскладну операцію під мікроскопом Carl Zeiss і повернув хлопця до життя. Медик дістав з голови хлопця десять великих і маленьких осколків, а також кістки черепа, які потрапили в лобову частину.

"За допомогою мікроскопа Carl Zeiss врятовано сотні життів. Він, як старий кінь, який не псує борозни. У 2014 році компанія АТБ передала його лікарні Мечникова, коли було велике надходження з Іловайська", – написав генеральний директор лікарні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що столичні лікарі проводять онлайн-консультації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ