Андрій Шевченко

Український футболіст Шевченко готовий прихистити у себе біженців з України

andriyshevchenko / Instagram

Спортсмен володіє маєтком у Великій Британії

Відомий український футболіст Андрій Шевченко готовий прихистити у себе біженців з різних міст та регіонів України, повідомляє "Дивогляд".

Екс тренер футбольної збірної України є власником житла на території Великої Британії. Маєток знаходиться у графстві Суррей та може вмістити в себе велику кількість людей.

Саме це місце футболіст готовий надати українським біженцям, які були змушені покинути свої домівки через вторгнення російських окупантів.

Разом із цим, спортсмен повідомив, що хоче запустити програму зі збору коштів на підтримку України. У співробітництві зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН планується зібрати понад 1 млн фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що екс футболіст розповів, що буде з окупантами на заході України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ