опалювальний сезон

У КМДА заявили, що взимку жителі столиці можуть залишитися без опалення на кілька днів або тижнів

Shutterstock

"Це перевантажує систему"

У Київській міській раді заявили, що взимку столиця може залишитися без централізованого опалення на кілька днів, а може навіть і тижнів, передає "Дивогляд". 

Відповідну заяву підтвердив і заступник голови Київської міської адміністрації Петро Пантелеєв. Він вважає, що мережа централізованого опалення може бути пошкоджена і виведена з ладу в результаті ракетних обстрілів.

Водночас Пантелєєв додав, що влада міста ретельно готується до цього і шукає способи не переривати опалювальний сезон у столиці.

"Така вірогідність є. Вона пов'язана не з дефіцитом газу чи технологічними питаннями, а з тим, що ворог полює на наші інфраструктурні об'єкти, руйнує енергетичні об’єкти", – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА відмітив, що з метою зниження навантаження на електромережі у Києві вирішили розпочати опалювальний сезон:

"Погода буде не дуже холодна, для економії газу можна було б почекати, але як би ми не просили, люди обігріваються електроприладами. Це перевантажує систему, у якій катастрофічно не вистачає електроенергії", – пояснив він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як підвищити тепловіддачу радіаторів під час опалювального сезону.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ