Електроенергія, лампочка

В яких регіонах України дотримуються економії електрики, а де стали споживати більше – Укренерго

Pixabay

Через активні ракетні удари по містах України останнім часом у деяких регіонах спостерігалися проблеми з електрикою. У зв'язку з цим "Укренерго" запровадило віялові відключення світла з метою збалансування напруги і відновлення постачання електрики в усі регіони

Зокрема, у Києві місцевих мешканців і гостей міста кілька днів поспіль закликають обмежити споживання електроенергії без потреби. Згодом в "Укренерго" подякували киянам, які впродовж понеділка, 17 жовтня, споживали на 10% менше електроенергії, ніж у неділю. Варто відмітити, що зазвичай у робочі дні кількість споживання електрики більша, ніж на вихідних.

На Київщині в понеділок витратили на 7% менше електрики, ніж у неділю. Показники вівторка залишилися майже на тому ж самому рівні. Загалом, у центральних регіонах пікове споживання електрики в середньому було на 3% менше, ніж зазвичай.

Водночас, у західних регіонах України статистика цілком зворотня: у понеділок показник споживання електрики зріс на 5% у порівнянні з неділею. На півдні країни 17 жовтня жителі спожили на 3% більше електрики, ніж зазвичай.

"Щодня зима стає все ближче. Традиційно о цій порі буде зростати і споживання електроенергії. Щоб успішно пройти опалювальний період, українцям слід пам’ятати: від того, наскільки розумно і ощадливо вони ставляться до споживання електрики вранці та ввечері напряму залежить, чи будуть примусові обмеження споживачів. Також, свідомо обмежуючи власне споживання, ви допомагаєте енергетикам виконувати свою роботу: балансувати енергосистему та відновлювати пошкоджені ворогом мережі", – пояснюють в "Укренерго".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що необхідно мати вдома на випадок відключення електрики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ