Електроенергія, лампочка

Українці створили чат-бот, який повідомляє про ризик відключення електрики у Києві

Pixabay

Після повідомлення кожен зможе переглянути черговість відключення своєї адреси

В Україні запровадили чат-бот, який повідомляє жителів Києва про можливі відключення електроенергії, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на компанію Yasno.

У разі виникнення енергетичної тривоги користувачі чат-бота отримуватимуть відповідне сповіщення, яке повідомлятиме про ризик тимчасового призупинення електропостачання.

Також після повідомлення кожен зможе переглянути черговість відключення своєї адреси.

Після отримання сповіщення про ймовірне відключення електрики рекомендовано максимально обмежити споживання світла. Зокрема, вимкнути побутову техніку (бойлер, мікровильовка, кондиціонер, пральна машина, посудомийна машина, обігрівач тощо). У такий спосіб ви допоможете збалансувати електромережу швидше.

У компанії Yasno розповіли про два типи відключень:

  1. Екстремальні відключення: застосовуються в разі атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури. При цьому чіткі черги відключення електроживлення не складаються;
  2. Стабілізувальні відключення: коли є необхідність збалансувати енергосистему. Зазвичай "Укренерго" попереджає про обмеження електропостачання. У цьому випадку можна переглянути графіки відключення, які опубліковані на сайті ДТЕК.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що необхідно мати вдома на випадок відключення електрики.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ