Свічка, світло

Відключення електроенергії у Києві – на коли вони заплановані

5 канал

У вівторок, 18 жовтня, російська армія вкотре обстріляла міста України

Здебільшого постраждали об'єкти критичної інфраструктури. Зокрема, у Києві росіяни пошкодили ТЕЦ, у зв'язку з чим українців попередили про ймовірні віялові відключення.

Як дізнатися, де саме можуть спостерігатися проблеми з електропостачанням і коли – розповідає "Дивогляд". 

"Сьогодні 18 жовтня внаслідок обстрілу рф було пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури Деснянського району в місті Києві. Через це було відключено енергообладнання ДТЕК Київські електромережі, що живить об'єкти водоканалу та житловий масив Троєщина. Аварійні бригади вже виїхали для обстеження місця пошкоджень обладнання, визначення необхідного ресурсу та часу відновлення роботи обладнання", – йдеться у повідомленні ДТЕК.

Наразі про планові відключення електроенергії не йдеться, але виключати таку можливість не варто. У зв'язку з цим в "Укренерго" закликають українців за можливості заощаджувати електрику вдома і стежити за графіками відключень електрики на сайті ДТЕК або у соціальних мережах команії.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що українці створили чат-бот, який повідомляє про ризик відключення електрики у Києві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ