The Crown

Після смерті Єлизавети ІІ кількість переглядів серіалу "Корона" зросла на 800%

Netflix

Увага до серіалу підвищилася в усьому світі

Після смерті Єлизавети ІІ серіал "Корона" компанії Netflix став ще більш популярним. Як повідомляє "Дивогляд", кількість переглядів зросла на 800%.

Серіал "Корона" розповідає хроніку життя королеви Єлизавети та історію королівської родини з моменту початку її правління. Після смерті монархині увага до стрічки помітно зросла. 

Так, лише з 9 по 11 вересня кількість переглядів у Великій Британії збільшилася на 800% у порівнянні з показниками аналогічного періоду тижнем раніше. 

У США з п'ятниці по неділю кількість переглядів "Корони" збільшилася у понад чотири рази, у Франції – втричі. За статистикою з усього світу, увага до серіалу в інших країнах також зросла у майже чотири рази.

Варто нагадати, що після звістки про смерть Єлизавети ІІ Netflix призупинив виробництво п'ятого сезону серіалу "Корона". Відповідно до сюжету, у майбутніх епізодах глядачі побачать королівську родину на етапі до початку 2000-х років. Роль королеви виконала акторка Імелда Стонтон.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ