Єлизавета ІІ

Заповіт Єлизавети ІІ запечатають і сховають на 90 років

The Royal Family / Twitter

Ця процедура існує ще з 1910 року

У Великій Британії засекретять заповіт померлої королеви Єлизавети ІІ. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС, його запечатають і сховають у сейфі на 90 років.

Варто відмітити, що процедура запечатування заповітів членів королівської родини існує з 1910 року. Тоді принц Френсіс Текський попросив заховати свій заповіт у спеціальний сейф у невідомому місці в Лондоні і засекретити його. Наглядає за цим сейфом суддя, ім'я якого також є секретом.

Щоправда, про це не було відомо до 2021 року. Коли помер чоловік Єлизавети ІІ принц Філіп, суддя Ендрю Макфарлейн розглядав справу про запечатування його заповіту і прийняв рішення сховати документ за традицією.

Саме суддя і повідомив суспільству про існування сейфу, де зберігаються королівські заповіти. Після смерті Єлизавети ІІ, її заповіт зберігатиметься у секретному місці, разом із заповітами її чоловіка, матері і сестри. Загалом у сейфі зберігається вже понад 30 заповітів членів монаршої родини.

Що відомо про смерть Єлизавети ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ