собака

Прогноз погоди на 14 вересня в Україні

Shutterstock

Місцями температура досягатиме +24 градусів

Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, що українців очікує тепла погода в середу, 14 вересня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook.

Впродовж дня на стовпчиках термометрів буде +17+22 градуси, на південному заході, а саме в Одеській області, у Чернівецькій та частині Вінницької до +24 градусів! Експертка прогнозує свіже повітря на північному сході, на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині близько +12+16 градусів.

Невеличкі дощі прогнозуються у західних, північних, центральних (окрім Вінниччини) та східних областях. Південна частина України з опадами не зіткнеться. Вітер буде західним, північно-західним, помірним.

"У Києві 14-го вересня дощ ймовірний, але переважно або невеликий, або мрякою, або просто вологість може сісти густо, туманно. Температура повітря у столиці у середу максимально +18+20 градусів. Час від часу будемо зазирати на сусідську погоду у Варшаві 14-го вересня найближчої ночі пройде дощ, вдень – без опадів, а повітря впродовж середи прогріється до чудових +20+22 градусів", – розповіла Діденко.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, якою буде погода восени-2022.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ