весілля Євгенія Воротила та Марії Гуреш

Головнокомандувач ЗСУ Залужний зареєстрував шлюб українського офіцера – фото

Тамара Горіха Зерня / Facebook

Свідком на весіллі був міський голова Києва Віталій Кличко

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний зареєстрував шлюб офіцера Євгенія Воротила та Марії Гуреш. Як повідомляє "Дивогляд", свідком на весіллі був міський голова Києва Віталій Кличко.

Радісною новиною на своїй сторінці у Facebook поділилася матір нареченої Тамара Горіха Зерня:

"У нашій родині було велике свято. Моя донька Марія Гуреш стала дружиною Євгенія Воротила. Нащадки двох давніх козацьких родів – сумського роду Негрійків і черкаського роду Воротил – створили нову сім'ю і відтепер будуватимуть власний дім. Великою честю для нас є те, що молодят розписав Головнокомандувач Збройних сил України пан Валерій Залужний, а свідком одруження став мер Києва пан Віталій Кличко. І зробили це з великою щирістю і теплом", – йдеться у повідомленні.

Головним символом весілля став прапор України, на якому Валерій Залужний і Віталій Кличко залишили свої автографи:

"Після події діти дістали прапор і попросили наших почесних гостей на ньому розписатися. Дякую усім, хто розділив з нами наші емоції у цей день. Віримо у перемогу ЗСУ і щасливе майбутнє наших дітей у вільній Україні", – написала Тамара.

Подяку шановним гостям за незабутнє весілля висловила й наречена:

"Ми страшенно вдячні Валерію Залужному за те, що благословив нас і розписав. Ми також вдячні і Віталію Кличку за те, що принагідно став нашим свідком. Цей день був неймовірно світлим. Ми окрилені. Ми натхненні", – написала Марія Гуреш.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні за перші півроку війни зареєстрували рекордну кількість шлюбів за останні сім років.

Читайте также: Помоги ВСУ – спаси свой дом: официальные реквизиты и ссылки.

Пока на нашей земле война, даже "Дивогляд" – это не о котиках и пандочках, а о победах нашего войска! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ